EKSPRESOWE NAMIOTY HANDLOWE

Namioty reklamowe z nadrukami

Namioty reklamowe pełnią identyczną funkcję jak namioty handlowe expresowe. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technik druku, mogą być także doskonałym nośnikiem reklamy dla Twojej firmy lub dla oferowanych przez Ciebie produktów czy też usług.

Na każdym namiocie, możemy wykonać logo firmy, grafikę lub napis reklamowy. Dzięki temu będą w widoczny sposób zwracać uwagę na komunikat i treść reklamową sprawiając, że większa ilość potencjalnych klientów zwróci uwagę na oferowane usługi i produkty. Łatwość w transporcie a ponadto duże możliwości dostosowania do potrzeb sprawiają, że ten typ namiotów cieszy się ogromną popularnością.

Nadruki na namiotach wykonujemy metodą termosublimacji lub sublimacją. Nadruk sublimacyjny charakteryzuje się trwałością i wyrazistością nadrukowanych zdjęć, napisów czy logo. Jest to technika, której wybór polecany jest do zadruku całej powierzchni namiotu.

Zalety naszych namiotów:

• mocna, nierdzewna konstrukcja stelaża
• wytrzymałe, nieprzemakalne i trwałe poszycia
• zapewniają Państwa firmie znakomitą reklamę
• poprawiają widoczność stoiska na wystawach, targach i imprezach plenerowych
• będą doskonałym punktem centralnym ekspozycji zorganizowanej na zewnątrz

Namioty dostępne są w trzech wariantach stelaża:
Stalowy – wykonany w całości ze stali cynkowanej galwanicznie
Alu – mix – wykonane są z profili aluminiowych wnętrz których znajdują się specjalnie zaprojektowane     wzmocnienia, co zwiększa ich trwałość. Nogi namiotu wykonane są ze stali cynkowanej galwanicznie tak jak w   przypadku namiotu stalowego
Aluminium – konstrukcja jest taka sama jak w stelażu ALU-MIX , dodatkowo nogi namiotu wykonane są ze   specjalnie zaprojektowanych profili aluminiowych .

Namioty dzięki bardzo krótkiemu czasowi i łatwości w rozkładaniu posiadają bardzo szerokie zastosowanie. Stosowany jest zarówno w celach reklamowych, rekreacyjnych jak i handlowych.

Kolorystyka poszyciaoraz ścian bocznych jest bardzo ważna, zwłaszcza wtedy gdy pragniesz dopasować stoisko do barw firmy lub logo. Niejednokrotnie eksponaty znajdujące się pod zadaszeniem wymagają dobrania specjalnej barwy.

Namioty doskonale spisują się także jako namioty cateringowe, namioty gastronomiczne, namioty reklamowe, namioty budowlane, namioty magazynowe, namioty ogrodowe namioty na targi, na rynki. Szybkość, prostota montażu oraz mobilność sprawia, że namioty handlowe ekspresowe można wykorzystać praktycznie wszędzie.

Kolory namiotów

Namioty handlowe doskonale spisują się także jako namioty cateringowe, namioty gastronomiczne, namioty reklamowe, namioty budowlane, namioty magazynowe, namioty ogrodowe. Szybkość, prostota montażu oraz mobilność sprawia, że namioty handlowe ekspresowe można wykorzystać praktycznie wszędzie.


namioty z nadrukami namioty expresowe
namioty z grafiką mnamioty reklamowe

 Dostępne rozmiary namiotów :

Skontaktuj się z nami!

Email

marek@festyny.info

Telefon

12 292 41 54

Namioty Kraków

Namioty handlowe Kraków
tel: 601 46 51 23
marek@festyny.info

Wynajem Namiotów Kraków

  • Namioty na wynajem